ВСІ ПОДІЇ
Коли: 30 листопада.
Час: 21.00
Місце: на стрімінговій платформі 211 поверх


Dom Майстер Клас спільно з посольством Ізраїлю в Україні розпочинає
онлайн - фестиваль «Ізраїль: шість чуттів Сходу» присвячений Дню Пам'яті євреїв-біженців з арабських країн та Ірану.

30 листопада о 21.00 відбудеться он-лайн концерт Шломіт Леві
"THE YEMENITE EXPERIENCE CONCERT".

Запрошуємо на концерт-одкровення відомої ізраїльсько-єменської співачки Шломіт Леві. Преса та її шанувальники назвали співачку "Новою Офрою Хазою"(ред. одна з найкращих естрадних співачок Ізраїлю).
Шломіт поведе вас у чарівну музичну подорож радісного духу, заворожуючих імпульсів та душевних мелодій єменського та єврейського народу із піснями з її альбому "The Seal of Соломон", продюсер Реббе Соул. Будучи дочкою єменських іммігрантів до Ізраїлю, Шломіт також розповість особисту історію своєї родини, порятунок від переслідувань в Ємені та шлях через пустелю до Землі Обітованої.


"Музика має силу об'єднати тебе з людьми по всьому світу і одночасно глибоко єднати тебе з твоєю власною культурою і сім'єю "
Шломіт Леві

Шломіт Леві - надзвичайно обдарована і потужна співачка, яка народилася в маленькій містечці Кір'ят Екрон в Ізраїлі у сім'ї репатріантів з Ємену. Наразі живемо в США. Шломіт зростала в оточенні культури та музики для батьків батьків Ємен.
Високошанована співачка у своєму рідному Ізраїлі, вона добре знала як голос "Сапарі", хітової пісні Orphaned Land, новаторська група ізраїльської музики східного хеві- метал.
Як співачка групи Orphaned Land Шломіт гастролювала в Європі і навіть не ділила одну оцінку з гуртом "Metallica"!
Допоки коронавірусу блукає по землі, Шломіт разом з друзями-музикантами випустила новий Heavy Metal! сингл "Ніколи не нудно"

30 листопада. Початок о 21.00 на стрімінговій платформі 211 floor