ВСІ ПОДІЇ
У виставковому залі "Хлібня" відбудеться відкриття виставки «Украмантри» від бренду BERVY та презентація дослідницького проекту «АРТ-ЗУПИНКА».

Коли: 19 листопада о 15:00
Де: Національний заповідник «Софія Київська», виставкова зала "Хлібня".
Виставка триватиме до 30 листопада.

Мозаїчні візерунки на виставкових хустках поведуть нас в мандри по всій Україні ‒ від Волині та Хмельниччини до Запоріжжя та Житомирщини, від Івано-Франківщини та Львівщини до Донеччини.

Чудернацькі тварини й загадкові символи відкриють потаємні стежки розуміння життя предків, основних парадигм та алгоритмів божественного буття. Вони прокладуть мости від серця до серця кожного з нас, усіх, хто живе в чудовій благодатній країні – Україні.

А також, буде представлено неймовірну знахідку, мозаїку української художниці та дисидентки, однієї з засновниць руху шістдесятництва, діячки правозахисного руху 1960-х в Україні, Али Горської, яку, перед самою війною сфотографував у Маріуполі фотограф Іван Станіславський.

Ексклюзивна хустка і шалик, з принтом мозаїчного візерунку відомої художниці буде розіграна на аукціоні на закритті виставки. Зібрані гроші підуть на допомогу маріупольським художникам переселенцям.
Також частиною експозиції стануть відеоматеріали дослідницького підрозділу «АРТ-ЗУПИНКА».

АРТ-ЗУПИНКА - серія документальних фільмів про мозаїчне мистецтво. Матеріали та свідчення записані з вуст безпосередніх виконавців.

У день відкриття вхід вільний