МИНУЛІ ПРОЕКТИ

Кінопроекти Дому МК

Кіно було і є значимою частиною життя Дому МК. Формат, що склався, передбачав не тільки покази, а ще й дискусії, обговорення побаченного, адже кіно ніколи не дає однозначної відповіді, воно вимагає щоб його осмислювали, обговорювали те, що відбувається в кадрі і за кадром.
Окрім кіносалонів британського, європейського та світового кіно, Дім Майстер Клас організовував цілу низку кінофестивалів:
● Фестиваль «Батько та син», присвячений творчості Арсенія та Андрія Тарковських,● Фестиваль фільмів Р. Балаяна «Зустрічі з Романом Балаяном».● Фестиваль «Сім тижнів з Кірою» - ретроспектива фільмів режисерки Кіри Муратової.
Варто відзначити також джазові кінопокази з Леонідом Гольдштейном.
Майстер Клас активно підтримував та впродовж багатьох років плідно співпрацював з такими організаціями:● Міжнародний кінофестиваль «Молодість»;● Фестиваль анімаційного кіно ;● #BABILON13 ;● Чілдрен Фест● Фестиваль українського короткометражного кіно «Кінобукет» в партнерстві з асоціацією «Сприяння розвитку кінематографу в Україні – «Дивись українське!» та компанією «ВАВІЛОН». та ін..

DOM MK CONTACTS

Address

6 MYKHAILA KOTSYBINSKOGO STREET

Phone

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni