МИНУЛІ ПРОЕКТИ

Фестиваль фільмів Кіри Муратової

Творча спадщина Муратової, Кіри Небесної, настільки дорогоцінна і самодостатня, що найбільше, що ми могли зробити – просто подивитися її фільми.

Фестиваль фільмів Кіри Муратової було присвячено видатній кінорежисерці, як пам'ять та данина нашій співвітчизниці. Творча спадщина Муратової, Кіри Небесної, настільки дорогоцінна і самодостатня, що найбільше, що ми могли зробити – просто подивитися її фільми.
Кіра Муратова належала до небагатьох всесвітньо визнаних кінематографістів – справжня зірка української та світової культури. Академік Національної академії мистецтв України. Муратова зняла більше 15-ти повнометражних фільмів. ЇЇ картини завжди були позначені особистим поглядом на світ - поглядом людини, котра вдивляється в простір з відчуженістю філософа. Запаморочливо авангардні, радикальні, зухвалі та геніальні. Фільми, що пройшли пекло радянської цензури та перемогли час.
Події фестивалю:Виставка Євгена Голубенка, співавтора сценаріїв, художника-постановника, чоловіка і друга Кіри Георгіївни, що провела нас у «закадровий світ» маленької квартири Кіри Муратової, наповненої картинами, колажами, фотографіями з сімейного архіву.
Вечори фільмів Кіри Муратової з Романом Балаяном.7 інтелектуальних картин з розряду «неправильного кіно».7 зустрічей-бесід, міркувань про нескінченний абсурд життя, про межі дозволеного7 знайомств зі знавцями кіно, близькими режисерці за духом та світосприйняттям людьми.

DOM MK CONTACTS

Address

6 MYKHAILA KOTSYBINSKOGO STREET

Phone

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni